اپلیکیشن سوپر پست | گروه آموزشی اکسین
بالا

Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/oxinholding.ir/public_html/wp-content/themes/highrise/framework/modules/title/title-functions.php on line 455

اپلیکیشن سوپر پست

Project Icon اپلیکیشن سوپر پست

 اپلیکیشن اپ نی نی به پدر و مادر کودکان صفر تا ۵ ساله کمک می‌کند تا با استفاده از آزمون‌های استاندارد بین‌المللی میزان پیشرفت کودک خود در حوزه‌های تکاملی (حرکات درشت، حرکات ریز، حل مسئله، ارتباطات، شخصی و اجتماعی)  را به دقت زیر نظر بگیرند و از بروز مشکلات و ناهنجاری‌ها پیشگیری کنند. همچنین با آموزش تمرین‌ها و بازی های ساده به صورت روزانه به والدین، به آن‌ها کمک می‌کند تا با انجام آن‌ها با کودکان خود به پیشرفت ذهنی و جسمی آن‌ها کمک کنند.

با توجه به اینکه دانشمندان معتقدند ۸۰ درصد از توانمندی های ذهنی و شخصیتی انسان در سنین زیر ۵ سالگی شکل میگیرد، یکی از مهمترین اهداف این اپلیکیشن توانمند سازی نسل آینده کشور از طریق پیشبرد تکامل کودکان و ایجاد بستری برای توسعه همه جانبه ایران در دهه های آینده است.

ایجاد پروفایل برای هر کودک ایرانی با قابلیت اشتراک گذاری بین مراکز آموزشی و والدین مقایسه وضعیت کودک در حوزه های تکاملی با سایر کودکان.

استفاده از آزمون‌های و آموزش های استاندارد بین‌المللی

پایش کودک از بدو تولد تا پنج سالگی (سال‌های طلایی تکامل کودک)

امکان مکالمه با متخصص کودکان از طریق اپلیکیشن

وجود گروه هایی برای گفتگوی میان مادران و پدران برای به اشتراک گذاشتن تجریبات

آموزش روزانه یک مهارت فوق العاده و یک بازی ساده به پدر و مادر برای انجام با فرزندان خود

دسته بندی محتوا بر اساس رده سنی

ایجاد اشتغال از طریق افزایش تعداد اعضای گروه فنی از ۶ نفر کنونی به ۹۹ نفر تا پایان سال اول فعالیت.

رسیدن به ۶ میلیون دانلود و ۱ میلیون کاربر فعال در سال اول فعالیت