اپلیکیشن اکسین چنل | گروه آموزشی اکسین
بالا

Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/oxinholding.ir/public_html/wp-content/themes/highrise/framework/modules/title/title-functions.php on line 455

اپلیکیشن اکسین چنل

Project Icon اپلیکیشن اکسین چنل

 اپلیکیشن اکسین‌چنل با روش انجمن آموزش اروپا و بر اساس استانداردهای M-Learning به آموزش زبان های خارجی به کاربران می‌پردازد. در سیستم آموزشی این اپلیکیشن کاربران با اختصاص ۱۰ دقیقه زمان در روز و مشاهده ویدئوهای آموزشی که توسط مدرسین ایرانی و Native تدریس شده‌اند و انجام یک تمرین کوتاه می‌توانند در مدت زمان ۶ ماه یکی از سطوح CEFR را با موفقیت پشت سر بگذارند.اپلیکیشن اکسین‌چنل با روش انجمن آموزش اروپا و بر اساس استانداردهای M-Learning به آموزش زبان های خارجی به کاربران می‌پردازد. در سیستم آموزشی این اپلیکیشن کاربران با اختصاص ۱۰ دقیقه زمان در روز و مشاهده ویدئوهای آموزشی که توسط مدرسین ایرانی و Native تدریس شده‌اند و انجام یک تمرین کوتاه می‌توانند در مدت زمان ۶ ماه یکی از سطوح CEFR را با موفقیت پشت سر بگذارند.

از ویژگی های مهم این اپلیکیشن استفاده از اساتید دارای مدرک TESOL و مورد تایید انجمن آموزش اروپا با حجاب کامل اسلامی بوده و کلیه مباحث درسی و آموزه های این اپلیکیشن در چارچوب فرهنگ ایرانی اسلامی بازنگری گردیده است به شکلی که هیچ یک از متون و دروس کتاب‌های رایج درسی که ترویج فرهنگ غرب را هدف گذاری کرده اند در این محصول دیده نمیشود.  این درحالیست که به دلیل قرارداشتن سرورهای اکسین‌چنل در ایران، ضمن محافظت از اطلاعات کاربران، تاکنون بیش از ۸۴ ترابایت پهنای باند داخلی از طریق این اپلیکیشن به مصرف رسیده است که ۳٫۵ ترابایت از آن در خارج از کشور به مصرف رسیده است.

لازم به ذکر است که نسخه انگلیسی – فارسی این اپلیکیشن هم اکنون در کشورهای افغانستان، تاجیکستان و عراق به فروش میرود و از این طریق موجب ارزآوری به کشور میشود.

ارائه شده در نسخه اندروید و iOS

استفاده از مدرسین Native در آموزش

آموزش از طریق مشاهده ویدئوهای آموزشی با استانداردهای M-Learning

استفاده از سطح بندی اتحادیه اروپا

دریافت مدرک پایان سطح از انجمن آموزش اروپا

تولید نسخه آموزش زبان آلمانی به عربی به سفارش انجمن آموزش اروپا

افزودن زبان های ترکی، چینی، کردی تا بهار ۱۳۹۶ به اپلیکیشن

ایجاد اشتغال برای حداقل ۱۰۰۰ نفر تا پایان سال ۱۳۹۶ از طریق پیاده سازی شبکه معلمی آنلاین

افزایش تعداد افراد فعال در پروژه در بخش ستادی از ۴۷ نفر به ۹۹ نفر تا شهریور ۱۳۹۶

برنامه ریزی برای جذب حداقل ۱۵ میلیون دانلود و ۲ میلیون کاربر فعال تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی

افزایش درآمد زایی ارزی برای کشور و ایجاد دفاتر فعال در کشورهای همسایه به منظور گسترش فعالیت ها