لیست تمام پروژه های گروه آموزشی اکسین | گروه آموزشی اکسین
بالا

Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/oxinholding.ir/public_html/wp-content/themes/highrise/framework/modules/title/title-functions.php on line 455

لیست تمام پروژه های گروه آموزشی اکسین

گروه آموزشی اکسین / لیست تمام پروژه های گروه آموزشی اکسین
اپلیکیشن اپ نی نی

اپلیکیشن اپ نی نی به پدر و مادر کودکان صفر تا ۵ ساله کمک می‌کند تا با استفاده از آزمون‌های استاندارد بین‌المللی میزان پیشرفت کودک خود به دقت زیر نظر بگیرند و از بروز مشکلات و ناهنجاری‌ها پیشگیری کنند.

اپلیکیشن دوره

اپلیکیشن دوره یک نرم افزار تلفن همراه هوشمند است که دوره‌های آموزشی متنوع و کاربردی را بر اساس استانداردهای بین‌المللی M-Learning (آموزش از طریق موبایل) در حوزه‌های مختلف آموزش در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

اپلیکیشن تایپسیس

تایپسیس به شما کمک خواهد کرد تا متن فایل مورد نظر شما اعم از تصویر،فایل صوتی و یا ویدیو را بصورت فایل متنی قابل ویرایش در اختیار داشته باشید. سفارش ها با توجه به تعدد تایپیست ها بسیار سریع تحویل خواهد شد.

اپلیکیشن اکسین چنل

اپلیکیشن اکسین‌چنل با روش انجمن آموزش اروپا و بر اساس استانداردهای M-Learning به آموزش زبان های خارجی به کاربران می‌پردازد.

اپلیکیشن سوپر پست

سوپر پست تمام اجناس سوپرمارکت ها و فروشگاه را به تلفن همراه شما می آورد تا شما بدون دغدغه و به راحتی مایحتاج خود را از منزل و محل کار سفارش دهید.